Propojujeme teórii s praxi

Řekli o nás

Široká škála nabídky v oblasti daní a účetnictví. Kvalitní podpora vyučujících. Dobře zpřístupněné materiály, které jsou vhodné k využití při výuce.

"Portál Daně pro lidi využíváme především jako zdroj informací, dále jako doplňkový materiál ve výuce, a to jak na obchodní akademii, tak i na vyšší odborné škole. Na vyšší odborné škole mají studenti přístup dle kódu a využívají v hodinách, řeší příklady dle aktuálně probíraných daní. Aktivně je využívána i podpora na Facebooku.

Pro žáky i učitele jsou velmi zajímavé a využívané články, hlavně novinky daňového balíčku."

Svaz účetních ČR

Odborným partnerem projektu je Svaz účetních ČR